Loading...
Skip to Content

Portfolyo

Portfolyomu inceleyerek, tasarım anlayışımdaki çeşitliliği ve detaylara verdiğim önemi keşfedin.

Proje Detayı

Tarih:
2020

Müşteri:
Akıllı Tesis

Açıklama

2020 yılında başlattığımız akıllı tesis projesi, talep yönetim sistemi altında geliştirdiğimiz bir diğer önemli projedir. Özellikle residence ve teknik servis ağına sahip markalar için tasarlanan bu projede hedefimiz kat sakinleri ve ürün sahipleridir. Kat sakinleri ve ürün sahipleri tüm taleplere ve bilgilere özel olarak hazırladığımız uygulama üzerinden kolayca erişim sağlayabiliyor.

Personel uygulaması aracılığıyla, tüm taleplerin rahatlıkla takip edilebildiği ve süreçlerin detaylı bir şekilde kayıt altına alındığı bir sistem oluşturduk. Teknik servis tarafında, tüm talepler detaylarıyla iletilir ve personel, tamir işlemlerini uygulama üzerinden kolayca yönetebilir.

Bu projenin başarıyla uygulanması, kullanıcıların etkileşimini artırırken aynı zamanda iş süreçlerini de daha verimli ve etkili hale getirmemize olanak tanıyor. Bu projenin kullanıcı deneyimi (UX) kullanıcı arayüzü (UI) ve iş geliştirilmesi sürecinde yer aldığım için memnuniyet duyuyorum.

Proje Detayı

Tarih:
2019

Müşteri:
SolarAPEX

Açıklama

SolarAPEX, güneş enerjisini elektriğe dönüştürerek güneş paneli sistemleri kuran çevre dostu bir işletmedir. 2019 yılında karbon ayak izini azaltmak ve aynı zamanda daha fazla başvuruyu teşvik etmek için bir proje başlattık. Projemizin şu ana kadar şirkete olumlu katkı sağlamaya devam ettiğini görmekten memnuniyet duyuyorum. Dünya ve yaşanabilir bir gelecek için çevreye saygı duymak zorundayız.

Proje Detayı

Tarih:
2020

Müşteri:
Sehir Benim

Açıklama

İki yıl önce Gosbteknopark ve Kosgeb işbirliğiyle geliştirilen "Talep Yönetim Sistemi "nin bir parçası olan projemiz "Şehir Benim" adını taşıyor. Bu proje, her belediyeye özel bir mobil uygulama sunarak vatandaşların yerel yönetimlerine kolayca ulaşmalarını ve belediye hizmetlerinde şeffaflığı sağlamayı amaçlıyor. Geliştirilmeye açık olan bu projeyi sizlerle tekrar paylaşmak istedim.

Akıllı Belediye uygulaması, belediyeler ile vatandaşlar arasındaki ilişkiyi güçlendiren, etkili iletişimi ölçülebilir hale getiren ve aynı zamanda vatandaş memnuniyetini artıran bir çözüm sunuyor.

Proje Detayı

Tarih:
2022

Müşteri
118Artwork

Description

Küçük bir çocukken, küçük metal arabalarla oynamak benim için büyülü bir dünyaydı. Kendimi minyatür bir dünya yaratmaya kaptırarak saatler geçirirdim. Bu tutku giderek bir hobiden model arabaların eşsizliğini ve güzelliğini sanat eserlerine dönüştürme arzusuna dönüştü. Şimdi, 1:18 ölçekli model arabaları yeniden tasarlayarak onları eşsiz sanat eserlerine dönüştürüyorum.

Markalarından, modellerinden, renklerinden veya dönemlerinden esinlenerek yaptığım resimlerim, sadece bir hobinin sınırlarını aştı. Yoğun UI/UX tasarımı ve projeler arasında kendimi beslediğim bir sanat projesi haline geldi.

118 Artwork'ün büyümeye devam edeceğinden eminim. Tüm çalışmalarıma www.instagram.com/118artwork Greetings adresinden ulaşabilirsiniz.

Proje Detayı

Tarih:
2019

Müşteri:
Hotpera

Açıklama

Otelcilik sektöründe 2019 yılında başlattığımız HOTPERA projemiz, öncelikle kendini misafir memnuniyetine adamıştır. Bu proje, otelinizde en uygun sayıda personel ile çalışmanızı sağlayan mükemmel bir çözüm sunmaktadır.

Otelinize özel olarak tasarlanan mobil uygulamamız, misafirlerinizin otelinizle ilgili tüm bilgilere ulaşmasını ve talep oluşturmasını kolaylaştırır. Aynı zamanda personeliniz talep edilen görevleri yerine getirirken Standart Operasyon Prosedürleri (SOP) zaman çizelgelerine göre performanslarını ölçme imkanına sahip olur

Proje Detayı

Tarih:
2020

Müşteri:
Kolay Vale

Açıklama

Kolay Vale Sistemi Nedir?

Yıllar önce geliştirdiğimiz bu harika projeyi geç de olsa sizlerle paylaşmak istiyorum. Vale ve araç yönetim sistemi, işletme, vale ve müşteriler arasındaki ilişkiyi profesyonel olarak yönetmenin, takip etmenin ve raporlamanın en kolay yoludur.

Kişiselleştirilmiş ekranlar, araç sahiplerinin sizi daha iyi tanımasına, hizmetlerinizi değerlendirmesine ve promosyonlarınızı görmesine olanak tanır. Bu şekilde vale hizmetiniz kayıt altına alınır ve çok yönlü bir raporlama sistemine sahip olursunuz.

Proje Detayı

Tarih:
2023

Müşteri:
Alha Global

Açıklama

Alha Global'in yenilenen logosu ve kurumsal kimliği!

Alha Global'in yeni logosu ve kurumsal kimliği için bu proje üzerinde çalışmayı kesinlikle çok sevdim! Umarız bu taze ve dinamik görünüm sektörde kendimizi daha iyi ifade etmemize yardımcı olur ve başarının kapısını açar. İyi şanslar!

Proje Detayı

Tarih:
2023

Müşteri:
UI Social Media Project

Açıklama

Bir diş kliniği için kullanıcı dostu bir dizi yazı hazırladım. Sosyal medyada iyi bir UI tasarımı kullanıcı deneyimini geliştirir, görsel çekicilik sunar, kullanım kolaylığı sağlar ve marka algısını güçlendirir. Bu yalnızca daha fazla etkileşim ve paylaşım kazanmanıza yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda mobil uyumluluk sayesinde çeşitli cihazlarda kusursuz bir deneyim sunar. Ayrıca veri analitiğini basitleştirerek içerik stratejilerinizi geliştirme fırsatı sunar. Sizlere ilham vermesi ümidiyle.

Proje Detayı

Tarih:
2023

Müşteri:
İşimiz Gücümüz Diş

Açıklama

Yeni bir marka ve harika bir projeyle karşınızdayız :) @sebnemben ile yine harika işlere adım atmaya hazırız.

Burada projeyi anlatmak yerine sizleri gerçek yerinde görmeye davet ediyorum @isimizgucumuzdis

Proje Detayı

Tarih:
2023

Müşteri:
180 Degree Energy Drink

Açıklama

Yeni bir macera başlamak üzere. Ruh halinizi 180 derece değiştirecek yepyeni bir enerji içeceği. Çok yakında tüm zincir mağazalarda 🔜.

Proje Detayı

Tarih:
2022

Müşteri:
Keske Deme

Açıklama

Yeni projemiz keskedeme.com beta sürümüyle yayında. Arkadaşlarınızın profesyonel ve yetkin kişilere başvurduğu bir ağ sistemi düşünün.

Proje Detayı

Tarih:
2022

Müşteri:
Glob Coffee

Açıklama

Glob Coffee, İtalyan Boasi kahveleri ve özenle seçilmiş partnerlerinin ürünleriyle dikkat çeken yeni bir markadır. Markanın gelişimi sırasında bana inanan @hamzadikell 'e tekrar teşekkür ederim. 😂 🙏 Gidecek çok yolumuz var, çok işimiz var. Glob Coffee'ye hoş geldiniz 🤩

Proje Detayı

Tarih:
2022

Müşteri:
Twin Bros Inc.

Açıklama

İki yaratıcı adam için hazırladığım kurumsal kimlik çalışması. Her konuda kendilerine ulaşabilirsiniz :) İşi onlar yapmasa bile eminim birlikte çalıştıkları birileri vardır. Birlikte güçlüyüz 😎

Proje Detayı

Tarih:
2022

Müşteri:
E-Catering

Açıklama

Ecatering keyifle geliştirdiğimiz bir projeydi. Bu süreçte kurumsal kimlik, kullanıcı deneyimi, kullanıcı arayüzü tasarımı ve yazılımlarını geliştirdik.

Toplu yemeklerde doğru fiyata ulaşmak artık çok kolay www.ecatering.net

Yeni projeler yolda ☺️

Proje Detayı

Tarih:
2021

Müşteri:
Leo's Pet Food

Açıklama

Raflarda dikkat çekecek bir seri. Kullanıcı deneyimini dikkate alarak tasarladığım Leo's Foods'da seri tamamlandı 😊 Umarım siz de beğenirsiniz.

Proje Detayı

Tarih:
2021

Müşteri:
Tırtıl Kids

Açıklama

Tırtıl Kids web sitesini tasarladım, yeni kullanıcı deneyimi ve yeni yüzüyle artık yayında. www.tirtilkids.com

Türkçe ve İngilizce kitapların yanı sıra oyun ve oyuncakları da bulabileceğiniz binlerce stokun bulunduğu keyifli bir site. Bu arada Tırtıl Kids'in 5 adet fiziki mağazası da var. İnternet üzerinden satın aldığınız kitapları mağazadan da teslim alabilirsiniz. Yaptığımız entegrasyonlarla pazaryerlerinde de tek merkezden varız.

E-ticaret bir ekip işidir, bir başka yardımlarından dolayı Tirtilkids ekibine ve keyifli illüstrasyonları için @cansudincart'a teşekkür ederiz 👌

Proje Detayı

Tarih:
2021

Müşteri:
Uni Biocience A.S.

Açıklama

Türkiye'de geliştirilen antikor ve antijen testlerini yerli imkanlarla ve hiçbir destek almadan üreten Unibioscience'ın kurulduğu günden bu yana tasarım ve dijital pazarlama desteği veriyorum.

Logosundan ürün ambalajına kadar büyük bir keyifle çalıştığım Unibioscience, Alman Federal İlaç ve Tıbbi Cihaz Enstitüsü BfArm'ın ardından FDA onayına doğru yola çıkıyor. Bu başarının bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.

Proje Detayı

Tarih:
2021

Müşteri:
Heo Park

Açıklama

Heopark projesi oyun alanları için geliştirilmiş offline ve online bir programdır.

Parkların internet sitesinde yapılacak etkinlikleri belirli kriterlere göre filtreleyerek online ödeme yöntemleriyle satışına olanak sağlar. Ayrıca kasadan da bu işlemler ve daha fazlası yapılabilmektedir.

Ebeveynlerin ve çocukların bilgileri GDPR'ye uygun olarak şifrelenir ve saklanır. Satışı yapılacak aktivitelerde yaş gruplarına göre fiyatlandırma değişebilmekte olup, yapılacak atölyelerde kontenjan sayısına göre satış yapılmaktadır. Yönetilebilir paylaşım kütüphanesi ile ebeveynler için faydalı bilgileri paylaşabileceğiniz blog ve dosya alanları bulunmaktadır. Raporlar kısmında ödeme şekli, yaş grubu, haftalık günlük artış, nakit ciro gibi özellikler bulunmaktadır. Hediye kartı modülü ile hediye kartı alabilir veya belirli ürünleri alanlara farklı yüzdelerde indirim kartları tanımlayabilirsiniz.

Oyun alanları için geliştirilen heopark, farklı altyapılara apis ile çok kolay entegre olabiliyor.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin😊😊

Proje Detayı

Tari:
2021

Müşteri:
Ilk1000Gun

Açıklama

1000 özel bildirim ile beslenmeden psikolojiye, oyundan uykuya, hamilelikten anne sağlığına kadar anne ve babaların ilgilendiği ve ihtiyaç duyduğu her konuda uzmanların bilgi sahibi olduğu canlı bir uygulamadır.
"İlk1000gün"ü hemen indirin ☺️

Proje Detayı

Tarih:
2020

Müşteri:
Ikilob Coffee Co.

Açıklama

ikilob kahve, kendine özel harmanlarıyla butik noktalardan kahve servisi yapan yeni bir markadır.

İkilob kahve ile doğru asitlik dengesine ve kahve kokusuna sahip, yumuşak bir içeceğin keyfini çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda ambalajlarında kullandığı birbirinden keyifli illüstrasyonlarla birbirinden değerli sanatçıların yer aldığı bir markadır.

Marka bana ait demiyorum ama uzun araştırmalar sonucu ortaya harika bir ürün çıktı 🤘🏻😅🤘🏻

Proje Detayı

Tarih:
2021

Müşteri:
Lavantalya

Açıklama

Lavantalya, Antalya Kemer'de lavanta yağından yenilikçi ürünler geliştiren, kaliteye önem veren bir markadır. Marka sahibi Özkan Bey çalışmalarımızı yaparken markanın özel görünmesini ve hissettirilmesini istedi. Sonuç böyle kurumsal ve paketleme oldu ☺️

Proje Detayı

Tarih:
2021

Müşteri:
Figaro Group

Description

Figaro Grup, Mavi - Penti - Koton - Happy Moon's - Simit Sarayı'nın Master Franchise'ıdır. Kurumsal kimliği, basılı dokümanları ve web sitesini revize ettik. Sektöre ve markalarına yakışır bir çalışma ortaya çıktı. Yeni markalar yolda 🤘🏻🤘🏻

Proje Detayı

Tarih:
2020

CMüşteri:
Online Toptan

Açıklama

Kurumsal kimlik, UI UX tasarım ve proje geliştirme yazdım ama ruhumuzu da kattık 😇 Tutkuyla yapılan projelerin arkası pek inmez 👷🏻‍♂️ çok yakında...

Proje Detayı

Tarih:
2020

Müşteri:
Leo's Cat Litter

Açıklama

Sizi Leo marka kedi kumunun yeni ambalajıyla tanıştırayım. Baskısı ve dolumu bitmiş olup depolarda ve raflarda yerlerini almıştır. Dikkat çekici ve sevimli bir çalışmaydı.

Leo's vizyon sahibi bir marka, kaliteden ödün vermeden çok güzel işler yapıyor. Tüm evcil hayvan ürünlerini çok yakında göreceksiniz.

Leo'nun diğer paketleme çalışmaları da yolda, raflardaki yerini alınca paylaşacağım.

Proje Detayı

Tarih:
2020

Müşteri:
Besler Sucuk

Açıklama

E-ticaret kurulumu, arayüz tasarımı, kullanıcı deneyimi, ürün yönetimi, satış stratejisi, kampanya kurulumu, sosyal medya yönetimi, satış sonrası destek ve daha birçok detay. Güzel çalışma👏🏻👏🏻